O firmie

O firmie

Kiedy w 1996 pewien człowiek zdecydował się podjąć problem jakości wody płynącej z naszych kranów, niewiele osób mogło pozwolić sobie na luksus posiadania urządzeń zapewniających wysoką jej jakość, a wiedza w tym temacie była niewielka. Dziś, ten sam człowiek nadal skupiony na tym samym temacie jest bogatszy o 19 lat doświadczeń i wiedzy praktycznej. Dziś też zagadnienie jakości wody jest coraz bardziej powszechne, a dostępność różnorodnych urządzeń jest również ogromna. Dlatego ważne jest, aby umieć dostosować technologię uzdatniania do parametrów wody.

Tym własnie zajmuje się nasza firma – celem jest zaopatrzenie naszych Klientów w najlepszej jakości wodę dostosowaną do ich potrzeb. Zróżnicowane parametry wody wymagają zastosowania odpowiednich technologii oraz urządzeń. Pracujemy na sprzęcie najlepszej jakości, aby zapewnić jak najdłuższe i bezproblemowe ich funkcjonowanie.

Uzdatnianiem wody zajmujemy się kompleksowo: od poboru próbek wody oraz jej badań, poprzez dobór technologii i prace wykonawcze skończywszy na stałym nadzorze technicznym i dostawie komponentów. Obsługujemy Klientów zarówno indywidualnych jak i firmy oraz zakłady przemysłowe.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z wieloletnim stażem i sporym bagażem doświadczeń. Służymy naszym Klientom fachową pomocą i radą w zakresie uzdatniania wody, a nowe wyzwania są naszą siła napędową i sposobem pozyskiwania nowej wiedzy i doświadczeń.

Rzesza Klientów pozyskana w trakcie wielu lat fukcjonowania naszej firmy jest najlepszym wykładnikiem naszych możliwości i poświadczeniem, że współpraca z nami jest oparta na pełnym profesjonalizmie. To ich rekomendacje sprawiają, że rośnie liczba osób, które korzystają z naszych usług.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą